Katamarany – zastosowanie

Projektując katamarany, stawiamy przede wszystkim na wyjątkowość oraz funkcjonalność jednostki.

Pokład słoneczny jest jednym z elementów, który nas wyróżnia. Miejsca siedzące pozwalają podczas rejsu na relaks oraz podziwianie piękna przyrody. Zdobyliśmy certyfikat, jako jedyni w Europie, który pozwala na zabranie na pokład jednostki dwunastometrowej, aż 25 pasażerów. Dzięki temu nasze katamarany są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, spotkań biznesowych, eventów, przyjęć okolicznościowych.

Katamarany są także przystosowane do rejsów poza sezonem letnim. Odpowiednio zaprojektowane ogrzewanie, pozwala na osiągnięcie temperatury wewnątrz kabiny na poziomie 25 stopni, przy temperaturze zewnętrznej 0 stopni. Dzięki temu możemy zaoferować Klientom rejsy również przy niesprzyjających warunkach pogodowych.
Nieodłącznym elementem naszych projektów jest komfort, wysoka jakość wykonania statku, a także jego wyposażenia.

Charakteryzuje nas wyjątkowa dbałość o detale, dlatego też wybieramy materiały i sprzęt najwyższej klasy. Ściany z płyt dźwiękoszczelnych, specjalny marynistyczny skaj, granitowe blaty, oświetlenie dyskotekowe w technologii laserowej i ledowej, a także profesjonalne nagłośnienie to wyróżniki naszej oferty. Wszystkie katamarany posiadają także zezwolenia na przygotowywanie i podawanie posiłków oraz napoi, dzięki czemu stają się jednostkami w pełni funkcjonalnymi.