Produkcja

Zakład produkcyjny HOLIDAY BOAT to grupa specjalistów z doświadczeniem która projektuje oraz tworzy zaawansowane technologicznie katamarany komercyjne. Jednostki projektujemy w taki sposób, aby ich design wybiegał daleko w przyszłość, był ponadczasowy, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich gości. Nasze katamarany jako jedyne pozytywnie reagują na fale powyżej 0,7 m. 

Najwyższa jakość materiałów

Do produkcji naszych katamaranów używamy tylko najwyższej klasy materiałów ponieważ gwarantują one trwałość na lata oraz bezpieczeństwo dla użytkowników. Nie zapominamy jednak o luksusie. Kanapy wykonujemy ze specjalnego marynistycznego Skay-u oraz z płyt wodoodpornych. Lady baru wykonujemy m.in. z granitu „Stargate“. Szyby wykonane są z polimetakrylanu. Posiadają one filtry UV oraz filtr podczerwieni, dzięki czemu jednostki w okresie letnim nie nagrzewa się wewnątrz od słońca

Międzynarodowe doświadczenie

Nasze produkty zostały dopuszczone do sprzedaży we wszystkich krajach Unii Europejskiej, spełniając po drodze wszystkie niezbędne normy, oraz zdobywając certyfikaty i nagrody. Holiday Boat stało się dzięki temu uznaną marką nie tylko w Polsce, ale również w Europie.